وبلاگ شخصی مهدی آزادان

وبلاگ شخصی مهدی آزادان
نویسندگان
پیوندهای روزانه

آخرین مطالب

۲ مطلب در آبان ۱۳۹۳ ثبت شده است

کتاب «مدیریت باشگاه ورزشی» در بیست و یکمین جشنواره کتاب سال دانشجویی به عنوان «کتاب شایسته تقدیر» انتخاب شد. جا دارد از همین فرصت استفاده نموده و از تمامی دوستانی که در راه تهیه این کتاب مشوق و همراه بنده بوده‌اند تشکر نمایم. از استاد عزیزم جناب آقای دکتر رحیم رمضانی‌نژاد و برادر عزیزم مالک که زحمت اصلی بر دوش این عزیزان بوده و نیز انتشارات علم و حرکت به پاس انجام مطلـوب رسالت نشر قدردانـی می‌نمایم. به امید موفقیت های بیشتر 

۳ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۸ آبان ۹۳ ، ۲۰:۰۲
مهدی آزادان

دانشجویان محترم واحدهای مختلف دانشگاهی لطفا قبل از دانلود و استفاده از مطالب درسی به نکات زیر توجه فرمایند:

1. مطالب پیوستی صرفاً برای تدریس در کلاس و به صورت پاورپوینت و پی دی اف تهیه شده‌اند و منابع استفاده شده در آنها ذکر گردیده است. لطفاً فقط در همان قالبی که برای دانلود قرار داده شده است از آن استفاده فرمایید و از تبدیل آن به قالب‌های دیگر خصوصاً چاپ آنها جداً خودداری فرمایید.

2. در مطالب پیوستی عمدتاً به تیتر مطالب مورد تدریس اشاره شده است و مطالعۀ آنها هیچ تضمینی را برای یادگیری مطالب به وجود نمی‌آورد. لذا مطالعۀ کتب مربوط به ارائه‌ها توصیه می‌شود.

3. بخشی از مطالب پیوستی را دوستان عزیز بنده آقایان دکتر نوروزی سیدحسینی، دکتر خطیب‌زاده و دکتر اسماعیلی تهیه فرموده‌اند که لازم می‌دانم از این دوستان عزیزم تقدیر و تشکر نمایم.

موفق و پیروز باشید

۱ نظر موافقین ۰ مخالفین ۱ ۰۱ آبان ۹۳ ، ۱۹:۳۳
مهدی آزادان